معرفی سریال گیسو

گیسو سومین سریال منوچهر هادی در نمایش خانگی است که به عنوان دومین فصل از این سریال عاشقانه با حضور چند بازیگر قبلی این سریال و پیوستن بازیگران جدید به جلوی دوربین رفت.

محمدرضا گلزار در فصل اول سریال عاشقانه نقش سهیل را بازی کرد و هومن سیدی در این سریال نقش پیمان را بازی کرد.

سریال عاشقانه 2 ، فصل اول آن به کارگردانی منوچهر هادی تولباد به پایان رسیده است و حالا خبر خوب برای طرفداران این سریال این است که تولید فصل دوم این مجموعه نمایش خانگی آغاز شده است و مخاطبان آن و دنبال کنندگان منتظر فصل دوم هستند. . به گفته کارگردان عاشقانه منوچهر هادی ، فصل دوم این سریال با عنوان گیسو تولید و پخش می شود.

بازیگران سریال گیسو

محمدرضا گلزار ، هومن سیدی ، ساره بیات ، حسین یاری ، هانیه توسلی ، مسعود ریگان ، شمسی فضل الهی ، علی رضا زمانی نسب ، آزاده ریاضی ، سانیا سالاری و بازیگر ایتالیایی در سریال گیسو ایفای نقش می کنند.

سعید جلالی نویسنده این سریال اظهار داشت: این سریال مطابق با فصل اول و ادامه آن در نظر گرفته شده است. بخشی از داستان به حضور بازیگران این سریال در فصل اول بستگی دارد که در صورت عدم حضور در فصل جدید ، تغییر خواهد کرد.

سریال گیسو به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه کنندگی هومن کبیری در تهران جلوی دوربین رفت و محمدرضا گلزار و هومن سیدی دو بازیگری بودند که در روزهای اول فیلمبرداری جلوی دوربین رفتند.

 

یکی دیگر از نقش های گیسو در عاشقانه 1 ، با مهاجرت ناگهانی مهناز افشار و پیوستن به ان بی سی پرشیا ، شایعه شد که دیگر عاشقانه 2 ساخته نخواهد شد. اما بعد از مدتی منوچهر هادی اعلام کرد که به دنبال جایگزینی برای مهناز افشار در این سریال هستند.

دانلود سریال گیسو (عاشقانه فصل دوم)

برای دانلود سریال گیسو به سایت هکس دانلود مراجعه کنید.

گیسو ادامه سریال عاشقانه خواهد بود و در یک داستان عاشقانه مبهم با باندهای فساد اداری مقابله خواهد کرد. اولین خبری که درباره تولید این سریال منتشر شد ، بیان می کند:

گیسو یک درام عجیب با رویکردهای اجتماعی من ، از جمله پولشویی است!

سریال عاشقانه ( فصل اول سریال گیسو)

این سریال عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی در سال 2016 ساخته شده است. این سریال محصول ایران است و در ژانر عاشقانه و خانوادگی است. در این سریال مهناز افشار ، محمدرضا گلزار ، ساره بیات ، پانته آ بهرام ، بهاره کیان افشار ، حمیدرضا پگاه ، حسین یاری ، مسعود رئگان ، هومن سیدی ، فرزاد فرزین به عنوان هنرمندان بازی کرده اند.

bit.ly

tinyurl.com

gg.gg