تارون اجرتون که یک بار در نقش سر التون جان بازی کرده، احتمالا در فیلم بعدی‌اش یک شخصیت نمادین دیگر یعنی «لوگان» را تصویر خواهد کرد.

به نقل از هالیوود ریپورتر، تارون اجرتون تایید کرد در حال مذاکره با مارول است تا در نقش «ولورین» ظاهر شود.

تارون اجرتون در حالی که برای معرفی سریال «پرنده سیاه» مصاحبه می کرد گفت شاید جانشین احتمالی هیو جکمن در نقش «ولورین» باشد.

وی در مصاحبه‌ای آنلاین با نیویورک تایمز گفت با مدیران مارول استودیو از جمله رییس آن کوین فایگی ملاقات کرده تا راه هیو جکن را به عنوان ولورین بعدی دنبال کند.

اجرتون ۳۲ ساله که در ۲ فیلم اول «کینگزمن» در نقش اِگزی بازی کرده گفت: هم هیجان زده هستم و هم می‌ترسم زیرا هیو جکمن آن قدر با این نقش ارتباط دارد که انجام آن را برای هر بازیگر دیگری واقعا سخت می‌کند.

وی تاکید کرد امیدوار است این اتفاق بیفتد و امکان بازی در این فیلم را به وی بدهند.

هیو جکمن که سال ۲۰۱۶ با اجرتون در «ادی عقاب» هم‌بازی بود، آخرین بار سال ۲۰۱۷ در فیلم «لوگان» در نقش یکی از اعضای ایکس من بازی کرد. وی نزدیک به ۲ دهه در این نقش ظاهر شد.

تارون اجرتون که بازیگر فیلم «راکتمن» هم بوده اولین بار نیست که به صورت مستقیم در مورد این شخصیت صحبت می‌کند و سال ۲۰۱۹ هم در مصاحبه‌ای تلویحا گفته بود برخی از طرفداران مارول می‌خواهند او ولورین بعدی باشد.

وی در مصاحبه اخیرش بازی در فیلم‌های «رابین‌هود» و «باشگاه پسران میلیاردر» در سال ۲۰۱۸ را زیر سوال برد و گفت انگیزه درستی برای این فیلم‌ها نداشته و به دلیل این که پول زیادی به وی پیشنهاد شده بود در این ۲ فیلم بازی کرده است.

در درام جنایی آمریکایی «پرنده سیاه» که به زودی پخش می‌شود، ری لیوتا هم از دیگر بازیگران است و با اقتباس از رمان زندگینامه‌ای «رفاقت با شیطان: یک قهرمان در حال سقوط، یک قاتل سریالی و یک معامله خطرناک برای رستگای» نوشته جیمز کین در سال ۲۰۱۰ ساخته شده است. این سریال آخرین پروژه تلویزیونی لیوتا است که چندی پیش از دنیا رفت.

تارون اجرتون که متولد ولز در بریتانیاست یک جایزه گلدن گلوب در کارنامه‌اش دارد و نامزدی گرمی و آکادمی فیلم بریتانیا را هم کسب کرده است. وی بازیگری را از ۱۵ سالگی شروع کرد و سال ۲۰۱۲ با فارغ‌التحصیل شدن از آکادمی هنرهای نمایشی سلطنتی بریتانیا به صورت جدی به دنیای بازیگری پیوست.