محمد نیک‌بین تهیه‌کننده «آتش بس ۳» که به تازگی پروانه ساخت خود را گرفته است درباره این فیلم توضیحاتی داد.

محمد نیک‌بین تهیه کننده فیلم سینمایی «آتش بس ۳» که به تازگی پروانه ساخت خود را گرفته است در گفتگو با خبرنگار سینمایی خبرگزاری صبا گفت: هنوز پیش‌تولید کار شروع نشده و با برنامه ریزی و مشورت با خانم تهمینه میلانی پیش تولید فیلم را آغاز خواهیم کرد.

وی درباره بازیگران سری سوم «آتش بس» توضیح داد: در حال حاضر بازیگران فیلم مشخص و قطعی نشده اند و زمانی که وارد مرحله پیش‌تولید شویم و با توجه به زمان‌بندی بازیگران، عوامل را انتخاب خواهیم کرد. احتمال تغییر بازیگران نسبت به «آتش بس ۲» وجود دارد اما تا وارد بخش پیش تولید نشویم هیچ چیز قطعی نیست.

تهیه کننده فیلم «آتش بس ۳» درباره ساخت سری‌های بعدی این فیلم گفت: قطعا واکنش و استقبال مخاطبان مهم است و باتوجه به آن می توان تصمیم به ادامه دادن گرفت. اگر فیلم موفقیت آمیز باشد و مخاطب از آن خوشش بیاید شاید قسمت بعدی هم ساخته شود. باید پس از دریافت واکنش مخاطبان به این موضوع بپردازیم.

محمد نیک‌بین در پایان درباره بستر پخش فیلم خود خاطرنشان کرد: اینکه «آتش بس ۳» در سینما به نمایش درآید یا در پلتفرم‌ها منتشر شود هنوز معلوم نیست و در حقیقت در حال حاضر بستر پخش مشخص نشده است. پس از طی مراحل پیش تولید در این باره نیز تصمیم‌گیری خواهد شد.