هریسون فورد در سریال اپل پلاس به جیسون سیگل ملحق شد.

به نقل از ورایتی، هریسون فورد قراردادی امضا کرده تا مقابل جیسون سیگل در یک سریال کمدی جدید به نام «آب رفتن» محصول سرویس استریمینگ اپل نقش‌آفرینی کند.

خبر ساخت سریال نخستین بار در ماه اکتبر اعلام شده بود. سیگل مسئولیت نویسندگی آن را همراه با بیل لارنس خالق «تد لاسو» و برت گلدستین یعنی ستاره، نویسنده و تهیه‌کننده «تد لاسو» بر عهده دارد.

«آب رفتن» داستان شخصیت جیمی (با بازی سیگل) را تعریف می‌کند. او یک روان درمانگر است که پس از اینکه یکی از عزیزانش را از دست می‌دهد، تصمیم می‌گیرد قوانین را بشکند و به مراجعه‌کنندگانش بگوید دقیقا چه فکری می‌کند. او تعالیم و اخلاقیاتش را کنار می‌گذارد و تغییرات عظیم و گسترده‌ای در زندگی افراد از جمله خودش ایجاد می‌کند.

فورد نقش دکتر فیل رودز را ایفا می‌کند که درمانگری هوشمند است که مدرس جیمی بوده است. او اخیرا فهمیده پارکینسون دارد و در نتیجه مجبور می‌شود با میراث خود، خانواده‌ دورافتاده و دوستان فضولش مواجه شود.

این نخستین نقش تلویزیونی هریسون فورد خواهد بود. این بازیگر معروف بیشتر به خاطر نقش‌آفرینی در مجموعه‌هایی مانند «جنگ ستارگان»، «بلید رانر» و «ایندیانا جونز» شناخته می‌شود. پنجمین فیلم از مجموعه «ایندیانا جونز» در حال آماده شدن است و در آن فورد دوباره در نقش باستان‌شناس جهان‌گرد دیده می‌شود. دانلود سریال خارجی

سیگل، لارنس و گلدستین همگی تهیه‌کننده اجرایی «آب رفتن» هم خواهند بود. شرکت برادران وارنر که با شرکت تهیه لارنس یعنی دوزر پروداکشنز قرارداد دارد، استودیوی سازنده سریال است.