فیلم بلند «مرد حلزونی» به کارگردانی مزدک میرعابدینی از شنبه ۲۳ بهمن اکران خود را در سینماهای «هنروتجربه» آغاز کرد.

به نقل از روابط عمومی «هنروتجربه»، فیلم سینمایی «مرد حلزونی» به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی مزدک میرعابدینی از دیروز ۲۳ بهمن ماه به چرخه اکران «هنروتجربه» پیوست.

در خلاصه داستان «مرد حلزونی» آمده است: «محمدعلی وندی، ۴۳ ساله، راننده دلیوری غذا در اورگان آمریکا، زندگی گذشته خود را پشت فرمان مرور می‌کند. رفت و آمدها و سفرهای بسیار و بی‌حاصل خویش را به یاد می‌آورد. به آدم‌ها و فرصت‌های از دست رفته نگاه می‌کند و این آخرین روزی است که مملی در این کشور کار می‌کند بی آنکه بداند پیش از آنکه برای همیشه به وطنش ایران بازگردد اما این دختر کیست؟ دختری که دارد قصه زندگی وندی را تعریف می‌کند؟»

مزدک میرعابدینی، وحدت یگانه، ماری تاناکا، فرزانه اسماعیلی، مارال ایراندوست، گوئندلین پرلاهیل، نیما شهیدی، ملوزین ماوری، حامد تاجیک، حسن حسین اوغلی، دزیره کلین، جنیفر شین و پگی ادامز از جمله بازیگران این اثر هستند.

عوامل این پروژه عبارتند از نویسنده و کارگردان: مزدک میرعابدینی، تدوین: هایده صفی یاری، دستیار و برنامه‌ریز: ندا صارمی‌منفرد، موسیقی: کریستف رضاعی، راوی: آسمان محمدبیگی، فیلمبرداران: آراد رزاقی و وینسنت والش، صدابردار: فرهاد باقری، طراح لوگو و تیتراژ: حامد بارئی طبری، طراح رنگ و نور: فرهاد قدسی، طراح صدا: انسیه ملکی، جلوه‌های بصری: بیتا اخلاقی، طراح تیزر: شاهین حق‌شعار، طراح پوستر: احسان برآبادی و سارا عبدالملکی، امور رسانه: ثمین مهاجرانی و آیدا اورنگ، دستیار تهیه: جواد محمدبیگی، سرمایه‌گذاران: علی مصفا، کریستف رضاعی، مزدک میرعابدینی و
۱۰۷۰ Cinemaz Production، تهیه‌کننده: مزدک میرعابدینی.