مجموعه شبکه نمایش خانگی خاتون به تهیه و کارگردانی تینا پاکروان بزودی وارد شبکه نمایش خانگی میشود و از رسانه اینترنتی هکس دانلود نیز پخش خواهد شد. انتظار میرود که این سریال منتظر پخش با بازیگران و چهره‌های مطرح سینما و تلوزیون بتواند نگاه های بیشتری را به خود جلب کند.

ژانر سریال خاتون درام تاریخی میباشد و در دوران اشغال ایران توسط متفقین روایت میشود. با ما همراه باشید تا به معرفی بازیگران این سریال بپردازیم.

بازیگران سریال خاتون

خاتون زنی است که داستان زندگی خود و خانواده‌ اش در سال‌ های نخستین دهه ۲۰ خورشیدی، بازگو می کند. داستانی زنی از زنان این سرزمین که روزی روزگاری برای زندگی جنگیده‌ اند. تاریخ ایران با همه فراز و فرود‌هایش در زندگی تک‌ تک ایرانی‌ ها جریان دارد و سریال تاریخی «خاتون» هم به داستانی در همین‌ باره پرداخته، روایت زیروبم‌ های خانواده‌ ای که اوایل شهریور ۱۳۲۰ قصه‌ شان آغاز شده و در دوران اشغال ایران توسط متفقین دچار تحولاتی می‌ شود و …

 

 

از بازیگران سریال خاتون و در سریال ایرانی خاتون اشکان خطیبی، بابک کریمی، بهناز جعفری، بیژن امکانیان، پژمان بازغی، رویا نونهالی، ستاره اسکندری، ستاره پسیانی، سروش صحت، شبنم مقدمی، غزل شاکری، مهران غفوریان، نگار جواهریان، هادی تسلیمی، مهران مدیری، پانته آ پناهی‌ ها، مهدی قربانی، آیدا ماهیانی، مهتاب ثروتی، محمدرضا شریفی‌نیا، صالح میرزا آقایی، بانیپال شومون، داریوش موفق، فرخ نعمتی، مجید نوروزی علیرضا مهران و… به ایفای نقش میپردازند.

بازیگران سریال خاتون

نگار جواهریان «خاتون» را زندگی می کند خاتون روایت داستانی-تاریخی از خانواده‌ای است که از اول شهریور ۱۳۲۰ آغاز شده و در دوران اشغال ایران توسط متفقین دچار تحولاتی می‌شود. تاریخ ایران با همه فراز و فرودش در زندگی تک تک ما جریان دارد. «خاتون» داستان زنی از زنان این سرزمین است که روزی روزگاری در ایران برای زندگی جنگیده‌اند.

اشکان خطیبی «شیرزاد ملک» را زندگی می‌کند اشکان خطیبی پس از دوری هفت ساله از سینما و سریال با خاتون، اولین سریال تینا پاکروان به بازیگری باز می‌گردد. «شیرزاد ملک» معاون رکن دو ارتش، نظامی سخت گیر و همسر خاتون قصه‌ی ما است. عاشق است اما.

شبنم مقدمی «فخرالنسا» را زندگی می‌کند شبنم مقدمی در خاتون، اولین سریال تینا پاکروان با بازی در نقش «فخر النسا» به ایفای نقش می‌پردازد. «فخر النسا» زنی قدیمی، قجری که با ناصرخان ملک لاهیجی ازدواج کرده و از تهران به شمال آمده است. «فخرالنسا» مادر شیرزاد ملک و مادرشوهر خاتون قصه ماست.

بازیگران سریال خاتون

مهران مدیری «جهانگیر روزبه» را زندگی می‌کند مهران مدیری در خاتون، اولین سریال تینا پاکروان در نقش «جهانگیر روزبه» به ایفای نقش می‌پردازد. «جهانگیر روزبه» مردی زیرک، پرنفوذ، طناز و فرصت طلب که انگلوفیل است و گمان دارد دنیا بر کاکل انگلیسی ها می چرخد. «جهانگیر روزبه» دایی جون انگلیسی خاتون قصه ماست.

میرسعید مولویان «رضا فخار» را زندگی می‌کند میرسعید مولویان در خاتون، در نقش «رضا فخار» به ایفای نقش می‌پردازد. میر سعید مولویان پیشتر با اولین حضور خود در سینما با بازی در فیلم «تومان»، توانست نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد از سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر شود. «رضا فخار » مردی میهن پرست است که اشغال ایران توسط متفقین را تاب نمی آورد و برای آزادی مردم و سرزمینش می جنگد. ششم تیر ماه تولد «رضا فخار» قصه‌ی ماست…

ستاره پسیانی «پروین» را زندگی می‌کند ستاره پسیانی در خاتون در نقش «پروین» به ایفای نقش می‌پردازد. «پروین» معلم مدرسه و دختری مبارز است که برای خاک این سرزمین و مردمش می جنگد. پروین، تنها دوست خاتون قصه ی ماست.

فرخ نعمتی «سرتیپ آریا» را زندگی می‌کند فرخ نعمتی در #خاتون، در نقش «سرتیپ آریا» به ایفای نقش می‌پردازد. «ای ایران ایران، دور از دامان پاکت دست دگران، بد گهران ای عشق سوزان، ای شیرین‌ترین رویای من تو بمان، در دل و جان» «سرتیپ آریا» فرمانده نظامی گیلان مصداق بارز این شعر؛ مافوقِ شیرزاد ملک قصه‌ی ماست.

برای دانلود سریال خاتون تینا پاکروان میتوانید از هکس دانلود اقدام به دانلود این سریال تاریخی نمایید.

بهناز جعفری «رعنا» را زندگی می‌کند بهناز جعفری در خاتون، اولین سریال تینا پاکروان در نقش «رعنا» به ایفای نقش می‌پردازد. «رعنا» همسر دوم ناصرخان ملک لاهیجی، زنی روستایی، ساده و مهربان. رعنا، هووی فخرالنسا قصه‌ی ماست.

رضا بهبودی «دکتر بوکوفسکی» را زندگی می‌کند رضا بهبودی در خاتون، اولین سریال تینا پاکروان در نقش «دکتر بوکوفسکی» به ایفای نقش می‌پردازد. «دکتر بوکوفسکی» پزشکی لهستانی است که در بندر پهلوی مشغول ساخت بیمارستان است. سرنوشت او در این سرزمین به گونه ای دیگر رقم می خورد.

تصاویر از اینستاگرام خاتون

 

لینک های کوتاه مقاله : h3x | gg.gg | plink