بر اساس گزارش جدیدی از بلومبرگ، نتفلیکس در نظر دارد بین ۷ تا ۹ دلار برای ردیف تبلیغاتی آینده خود هزینه کند. کم‌هزینه‌ترین طرح فعلی نتفلیکس 9.99 دلار در ماه در ایالات متحده است و این طرح پخش 480p را ارائه می‌دهد.

نتفلیکس همچنین یک برنامه ماهانه 15.49 دلاری برای پخش 1080p و یک برنامه ماهانه 19.99 دلاری برای پخش 4K دارد. سطح حمایت از تبلیغات کم‌هزینه برای کسانی است که از تبلیغات اهمیتی نمی‌دهند و نمی‌خواهند برای اشتراک استاندارد نتفلیکس 9.99 دلار بپردازند.

تبلیغات قبل و حین نمایش های تلویزیونی و فیلم ها نمایش داده می شود و نتفلیکس قصد دارد تقریباً چهار دقیقه تبلیغات در ساعت بفروشد که از 10 تا 20 دقیقه تبلیغات در ساعت که توسط شرکت های کابلی نشان داده می شود کوتاه تر خواهد بود. مشتریان نمی توانند هنگام پخش تبلیغات از تبلیغات صرف نظر کنند یا به کنترل های پخش دسترسی داشته باشند، اما نتفلیکس می خواهد هدف گذاری تبلیغات را محدود کند و مطمئن شود که تبلیغات خیلی تکراری نیستند.

سطح پشتیبانی شده از تبلیغات محدودیت‌های بیشتری نسبت به سطوح گران‌تر خواهد داشت، و نتفلیکس قصد ندارد به مشتریان مشترک این طرح اجازه دانلود نمایش‌های تلویزیونی و فیلم‌ها را برای تماشای آفلاین بدهد.

نتفلیکس به دلیل اینکه نتوانسته تعداد مشترکین خود را حفظ کند به تبلیغات روی آورده است. این شرکت برای اولین بار در 10 سال گذشته در سه ماهه اول سال 2022 مشترکین خود را از دست داد و “تعداد زیادی از خانوارها را به اشتراک گذاشتن حساب” و “رقابت” مقصر دانست.

نتفلیکس قصد دارد تا قبل از پایان سال، طرح مقرون به صرفه‌تر را در بازارهای محدود معرفی کند، اما عرضه کامل آن ممکن است تا سال 2023 اتفاق نیفتد.