فیلم سینمایی «یادم تو رو فراموش» به کارگردانی علی عطشانی نامزد بهترین فیلم هفتمین جشنواره فورواردین آمریکا شد.

به نقل از مشاور رسانه‌ای بیتافیلم، فیلم سینمایی «یادم تو رو فراموش» به کارگردانی علی عطشانی نامزد بهترین فیلم هفتمین جشنواره فورواردین آمریکا شد.

جشنواره فیلم فورواردین ۲۰۲۲ در آمریکا با نمایش آثار در یک محیط جشنواره‌ای به صورت سالانه به دنبال ترویج و تشویق تلاش‌های خلاقانه فیلمسازان است این جشنواره در دو بخش فیلم‌های کوتاه مدت زمان حداکثر ۶۰ دقیقه و بلند مدت ۹۰ تا ۱۲۰ دقیقه برگزار می‌شود.

تمامی فیلم‌هایی که برای رقابت به این جشنواره ارسال می‌شوند در معرض بازبینی مسئولان جشنواره قرار می‌گیرند و براساس ویژگی‌های سینمایی اثر قبل از قرار گرفتن در صفحه فیسبوک جشنواره برای مشاهده توسط شرکت‌کنندگان به صورت آنلاین انتخاب می‌شوند و هیاتی از مسئولان جشنواره حداکثر ۱۰ نامزد نهایی را از میان فیلم‌های ارسال شده برای مسابقه انتخاب می‌کنند.

داور جشنواره فیلم‌های انتخاب‌شده را در ادامه به عنوان فینالیست بررسی می‌کند و تعیین می‌کند که کدام فیلم‌ها بهترین فیلم کوتاه، بهترین فیلم بلند و بهترین فیلم جشنواره فیلم فورواردین ۲۰۲۲ خواهند بود و به این فیلم‌ها جوایز نقدی برای تلاش‌های سینمایی‌شان اهدا می‌شود.

تمامی فیلم‌های رقابتی و غیررقابتی واجد شرایط دریافت گواهینامه محبوب دوستداران فیلم فورواردین خواهند بود.

«یادم تو رو فراموش» تاکنون در جشنواره‌های مختلفی در کشورهای آمریکا، کانادا، انگلستان، هند و… به نمایش در آمده و دو جایزه بهترین کارگردانی و سه جایزه بهترین فیلم را دریافت کرده است.

میترا حجار جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره سانفرانسیسکو و مازیار فلاحی جایزه بهترین بازیگر مرد از جشنواره ویند آمریکا را برای بازی در این فیلم از آن خود کرده‌اند.

در خلاصه داستان «یادم تو رو فراموش» آمده است: «دامون مربی بر کنار شده یکی از باشگاه‌های پرطرفدار با دختری که سال‌ها پیش با او ارتباط داشته روبه‌رو می‌شود.»

حسین یاری، آزاده مهدیزاده، میترا حجار، ماه چهره خلیلی، مازیار فلاحی، خشایار راد و بیتا عطشانی در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند.

عوامل تولید فیلم عبارتند از تهیه‌کننده و کارگردان: علی عطشانی، تهیه کننده اجرایی: سید محمد احمدی، نویسنده: پیمان عباسی، مدیر فیلمبرداری: محمود عطشانی، صدابردار: محمد شاهوردی، طراح چهره‌پردازی: عبدالله اسکندری، چهره‌پرداز: فرزانه زردشت و فائزه سادات موسوی، طراح صحنه و لباس: مجید علی‌اسلام، تدوین: علی عطشانی، محمد تیموری، صداگذار: نادر بادامچی، مدیر تولید: علیرضا بیات، دستیار تهیه‌کننده: علیرضا یگانگی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: وحید مهین‌دوست، مدیر تدارکات: سعید دلاوری، دستیاران کارگردان: سینا زارعیان، عکاس: نوید خداپناهی، منشی صحنه: الهام اخوان، دستیار صدا: امیر شاهوردی، ترجمه و امور بین‌الملل: امیدعلی چوگانی، گروه تهیه‌کنندگان: پریسا ذهتابیان، سید علی اسماعیلی، اسماعیل ولی‌پور زند و حسین بلاش، جانشین تهیه‌کننده: سید محمدتقی هاشمیان، مشاور رسانه‌ای و مدیر روابط عمومی بیتافیلم: مریم قربانی‌نیا، مجری طرح: بیتا فیلم تهران، پخش: رسانه فیلمسازان مولود.