فیلم سینمایی «تی‌تی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی آیدا پناهنده، دو جایزه بهترین بازیگر زن و تقدیر ویژه هیات داوران جشنواره فیلم سینمای مؤلف مراکش را از آن خود کرد.

الناز شاکردوست برای ایفای نقش در فیلم سینمایی «تی‌تی»، برنده‌ جایزه‌ بهترین بازیگر زن جشنواره بین‌المللی سینمای مؤلف مراکش (رباط) شد. همچنین داوران بخش منتقدین این فستیوال برای ارائه‌ موضوع نو و ارائه‌ تصویری متفاوت از ایران، تقدیر ویژه‌ خود را به فیلم «تی‌تی» اعطا کردند.

فیلم سینمایی «تی‌تی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی آیدا پناهنده در بخش رقابتی بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی سینمای مؤلف رباط از تاریخ ۱۲ تا ۱۸ فوریه در رباط مراکش همراه با فیلم‌هایی از کشورهای ایتالیا، فرانسه، کانادا، ترکیه، سویس، مصر، قزاقستان، سوریه، لتونی، مکزیک، مراکش، لبنان و اسپانیا، به نمایش درآمد.

رویکرد این فستیوال، تمرکز بر سینمای مؤلف به مثابه سینمایی مبتنی بر هنر و اندیشه، رادیکال و ضد جریان اصلی است که با نگاهی شخصی به ستایش انسان می پردازد.

«تی‌تی» به نویسندگی آیدا پناهنده و ارسلان امیری درباره‌ روابط‌ عاطفی دختری باردار، یک خواننده محلی و استاد فیزیکی است که روی نظریه‌ پایان جهان کار می‌کند.