فيلم سينمايی «آنها مرا دوست داشتند» با بازی بهاره افشاری، امیرحسین آرمان و امیر جعفری در آخرین روزهای پیش تولید قرار دارد.

به نقل از مشاور رسانه‌ای پروژه، «آنها مرا دوست داشتند» عنوان فیلمی سینمایی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمدرضا رحمانی است که در حال حاضر آخرین مراحل پیش‌تولید را پشت سر می‌گذارد و با انتخاب کامل بازیگران و عوامل پشت دوربین از ۱۵ بهمن‌ماه در تهران مقابل دوربین خواهد رفت.

تاکنون از میان بازیگران این فیلم سینمایی، حضور بهاره افشاری، امیرحسین آرمان و امیر جعفری قطعی شده است و ظرف چند روز آینده چند بازیگر مطرح دیگر نیز به پروژه اضافه خواهند شد.

قرار است در جمع بازیگران از چند چهره جدید برای سایر نقش‌های این فیلم استفاده شود. اسامی سایر بازیگران و عوامل قطعی نیز به‌زودی رسانه‌ای خواهد شد.

ایرج رحمانی مجری طرح این فیلم سینمایی است و امور تهیه پروژه را نیز بر عهده دارد.

در خلاصه داستان «آنها مرا دوست داشتند» که مضمونی اجتماعی دارد آمده است: «با بعضی‌ها می‌شه ساعت‌ها در مورد چیزهای خیلی کوچیک حرف زد و خسته نشد، حتی درباره برگ‌های پوسیده زیر پاهامون…»

«آنها مرا دوست داشتند» پنجمین فیلم سینمایی محمدرضا رحمانی بعد از آثاری همچون «ستایش»، «دلخون»، «گاهی» و «پری‌سا» محسوب می‌شود.