حمید اعتباریان تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ملاقات با جادوگر» بیان کرد که با توجه به تجربه ناخوشایند اکران فیلم در فصل پاییز، «ملاقات با جادوگر» را در این فصل اکران نمی‌کنیم.
حمید اعتباریان تهیه‌کننده فیلم سینمایی «ملاقات با جادوگر» به کارگردانی جمشید بهرامیان به مهر گفت: واقعیت این است که هنوز تیتراژ این فیلم که یک طراحی انیمیشنی دارد آماده نیست و آماده‌سازی آن هم زمان می‌برد. در عین حال فکر نمی‌کنم فصل کنونی فصل مناسبی برای اکران فیلم باشد.

وی افزود: حتی اگر فیلم آماده اکران شود، ترجیح خود ما این است که با تأخیر بیشتری فیلم اکران شود و به اکران نوروز برسد، «ملاقات با جادوگر» یک کمدی شاد در سبک فیلم سینمایی «سن‌پطرزبورگ» است که مناسب اکران نوروز است و مطمئن هستیم در اکران عمومی هم موفق خواهد بود.

این تهیه‌کننده در پاسخ به اینکه شورای صنفی نمایش بر چه مبنایی تاریخ اکران برای این فیلم تعیین کرده است، عنوان کرد: ما هنوز تقاضایی برای اکران نداده‌ایم. فیلم ما هنوز آماده نیست که برای آن تقاضای اکران داشته باشیم.

وی در پایان درباره تراکم بالای فیلم‌های اکران در نیمه دوم پاییز هم اظهار کرد: من تجربه خوبی از اکران در این شرایط ندارم. فیلم «سن‌پطرزبورگ» هم در فصل پاییز و در کنار یازده فیلم دیگر اکران شد و به تعبیری سوخت. به همین دلیل باید با شورای صنفی درباره زمان اکران «ملاقات با جادوگر» صحبت کنیم. به‌ خصوص که در حال حاضر فیلم آماده نیست و باید تیتراژ و موزیک آن آماده شود و هنوز کار دارد. این فیلم به زمان اعلام‌شده برای اکران نمی‌رسد.

در فیلم سینمایی «ملاقات با جادوگر» چهره‌هایی همچون امیرمهدی ژوله، مانی حقیقی، هستی مهدوی، نسیم ادبی، امیر شریعت، ستاره پروین، سپیده مرادپور و علیرضا خمسه به عنوان بازیگر حضور دارند.

فیلمنامه این اثر توسط امیرمهدی ژوله نوشته شده و در خلاصه داستان آن آمده است: جناب سرهنگ برادری کن ما رو بگیر، من از خجالتت در میام!