بیست و پنجمین فیلم جیمز باند، تب و تاب سینمارو‌ها در بازار‌های جهانی را افزایش داده است.

به نقل از هالیوود ریپورتر، «زمانی برای مردن نیست» جدیدترین فیلم سینمایی با محوریت شخصیت جیمزباند که چندین بار اکران آن عقب افتاد، از چند روز قبل در سینما‌ها نمایش داده شده و به نظر می‌رسد صبر مخاطبان برای تماشای این فیلم ارزشش را داشته است.

«زمانی برای مردن نیست» در گیشه روز جمعه در بازار‌های بین المللی ۲۷.۲ میلیون دلار فروش داشته و مجموع عملکرد آن در فروش سه روزه به مبلغ ۵۱.۴ میلیون دلار رسیده است. این فیلم پیش از اکران در آمریکای شمالی در ۵۴ بازار بین المللی نمایش خود را آغاز کرده است.

این آمار و ارقام، بیست و پنجمین فیلم «مأمور ۰۰۷» را در مسیر رسیدن به افتتاحیه ۱۱۳ میلیون دلاری قرار می‌دهد که بیشترین فروش یک فیلم در بازار‌های بین المللی بدون در نظر گرفتن گیشه کشور چین محسوب می‌شود. این فیلم در تاریخ ۲۹ اکتبر راهی سینما‌های چین خواهد شد.

تاریخ اکران این فیلم سینمایی پر هزینه که با همکاری کمپانی مترو گلدوین مایر و شرکت انگلیسی ایون پروداکشنز تولید شده، به دلیل پاندمی کرونا و تعطیلی سینما چندین بار عقب افتاده بود. شرکت یونیورسال نیز توزیع کننده این فیلم در بازار‌های مهم بین المللی خواهد بود.

«زمانی برای مردن نیست» به کارگردانی کری فوکوناگا، پنجمین و آخرین حضور دنیل کریگ در نقش جیمزباند خواهد بود. در این فیلم همچنین نائومی هریس، کریستوف والتز، رامی ملک، و آنا دی آرماس نقش آفرینی می‌کنند.

این فیلم در گیشه انگلیس هم در پی رقم زدن یک افتتاحیه ۳۰ میلیون دلاری است که با اختلاف بهترین عملکرد یک فیلم در این کشور در دوران پاندمی کرونا محسوب می‌شود. این فروش حتی از فیلم سینمایی «اسکای فال» که پرفروشترین فیلم جیمزباند محسوب می‌شود نیز بیشتر است.