هدیه تهرانی یکی از پولسازترین سوپراستار دهه 80 بود که هیچ گاه در این مدت فعالیتش در عرصه بازیگری با وجود تمام معروفیتش خودش را درگیر حواشی نکرده است.

هدیه تهرانی بازیگر مطرح ایرانی از جمله هنرمندانی است که با وجود چهره بسیار ساده و بدون هیچ گونه عمل زیبایی خاص بودن او زبانزد عام و خاص است و خود را درگیر حواشی های جامعه هنری نمی کند.

این بازیگر مطرح در تمام عمرش دغدغه های خاص زندگی خودش را داشته و وقتی را برای مطرح کردن خودش در فضای مجازی با رفتارهای پوچ و بی ارزش ندارد.

ازدواج هدیه تهرانی با پسر 8 سال کوچکتر از خودش

این سوپراستار سینمای ایران دقیقا روزهایی که در اوج بود و همه طرفداران و هوادارنش پیگیر زندگی خصوصی و مسائل خانوادگی او بودند و هدیه برایشان از جذابیتی خاص برخوردار بود در کمال ناباوری با فردی بدون هیچ گونه شهرتی ازدواج کرد.

این ازدواج عجیب در سال 86 دقیقا در روزهایی که اسم هدیه تهرانی در دهان تمام سینماگران مطرح می چرخید و توانمدی های او به خوبی دیده شده بود صورت گرفت.

هدیه تهرانی در آن سال 35 ساله بود و همسرش هومن بهمنش 27 سال بیشتر از عمرش نگذشته بود.

ازدواج عجیب و انتخاب هدیه تهرانی بسیاری را شوکه کرد.

این ازدواج بسیار ساده و در سکوت خبری برگزار شد و شاید در آن سالها خیلی این موضوع بخاطر نبود فضای مجازی سروصدایی برپا نکرد.

هومن بهمنش با 27 سال سن توانسته بود با سوپراستار بزرگ ایران بعد از انقلاب ازدواج کند و این برای او بسیارافخار محسوب می شد.

شغل اصلی هومن بهمنش

هومن بهمنش مدیر فیلمبرداری بود و در جامعه هنری کسی او را به خوبی نمی شناخت.

اما این ازدواج خاص و یکهویی بیشتر از یکسال دوام نیاورد و به طلاق ختم شد.

هدیه تهرانی هیچ گاه حاضر نشد درباره علت طلاقش از همسرش صحبتی را به میان آورد، اما گمانه زنی های زیادی راجب این جدایی وجود داشت.

مهمترین این حدس و گمان ها وجود اختلاف طبقانی و اختلاف سن این زوج بود که می توانست دلایل خوبی برای عدم ناسازگاری آنها باشد.

سالها بعد خبرها از گوشه و کنار رسید که هومن بهمنش ازدواج مجدد کرد.

اما هدیه تهرانی تاکنون مجرد است و تن به ازدواج مجدد نداده است.

مرگ هدیه تهرانی واقعیت داشت؟

هدیه تهرانی در سال 74 تصادف بسیار بدی کرد و و بعد از آسیب شدید به کما رفت.

بعد از به هوش آمدن او کادر پزشکی اعلام کردند که برای دقایقی مرده بوده و دوباره زنده شده است.

این تصادف آنقدر سنگین بود منجر شد هدیه تهرانی ماهها بستری باشد و از عرصه هنر دور بماند.

ماجرای بازداشت هدیه تهرانی

هدیه تهرانی یکی از فعالان حقوق حیوانات و محیط زیست است.

این سوپراستار ایرانی در 13 فروردین 1395 بدلیل شرکت کردن در تجمع برای حمایت از حقوق حیوانات به مدت چند ساعت بازداشت و به سرعت آزاد شد.