تصاویری جنجالی از طرح‌های عجیب جواهرات زنانه در فضای مجازی خبرساز شده است.

اگر اختلاف سلیقه نبود، کالا‌ها متفاوت نمی‌شدند، این اصلی است که همه ما می‌دانیم و به آن باور داریم. اما به نظر می‌رسد مواردی وجود دارد که بسیاری از مردم تصور می‌کنند خوب، عجیب یا حتی بد هستند. این همان اتفاقی است که در میان فعالان سایت فیسبوک به دلیل مجموعه جدیدی از جواهرات رخ داده است.

همیشه طرح‌های جدیدی از جواهرات و لوازم جانبی ساخته می‌شود که زنان را به جستجو و داشتن آن‌ها جلب می‌کند. اما به نظر می‌رسد که طراحی‌های عجیبی وجود دارد که برخی از افراد آن‌ها را دوست ندارند و این همان چیزی است که اخیرا در سایت شبکه اجتماعی فیس بوک منتشر شده است. بعضی از آن‌ها به شکل حیوانات است که همین موضوع بحث و جدال بین دختران و پسران را برانگیخت.

یک دستبند به شکل یک شیر بزرگ، که به نظر می‌رسد روی مچ کسی که آن را می‌پوشد نشسته است طراحی شد که وزن آن  ۱۲۹.۲۹ گرم و قیمت تقریبی ۱۱۵ هزار پوند است.

در تکمیل این جواهرات به شکل حیوان، یک حلقه بزرگ به شکل سگ ساخته شده است که قیمت آن ۲۰۰۰۰ پوند است.

سرانجام، یک مجموعه کامل از انگشتر و دستبند طاووس شکل عرضه شد که قیمت آن تقریباً ۴۰۰۰۰ پوند بود و از آنجا که سلیقه‌ها از فردی به فرد دیگر بسیار متفاوت است، بیشتر نظرات منفی بود. این مدل به دلیل سنگین بودن و قیمت اغراق آمیز آن مورد بیشتر مورد انتقاد قرار گرفت.