با لاکچری‌ترین و پر هزینه‌ترین سرویس‌های حمام در سراسر جهان در این گزارش آشنا شوید.

برخی زندگی‌های بسیار لاکچری و لوکس در جهان وجود دارد که بعضا شاهد آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی بوده ایم.

این زندگی‌ها خانه‌های فوق العاده بزرگ با امکانات عجیب غریب دارند که یکی از عجیب‌ترین بخشی که بی دلیل برای آن هزینه‌های زیادی می‌شود، سرویس حمام این امارت‌ها است.

در ادامه این گزارش همراه ما باشید تا چند مورد از سرویس‌های حمام را معرفی کنیم که هزینه‌های هنگفتی بابت آن‌ها پرداخت شده و می‌تواند ذهن شما را برای ساعت‌ها درگیر خود کند.

 

۱. هتل Surrey لندن

همانطور که در عکس بالا مشاهده می‌کنید این سرویس حمام که در یکی از هتل‌های بزرگ لندن قرار دار، از زیبایی فوق العاده بالایی برخوردار است. هر استفاده از این سرویس حمام ۱۱ هزار دلار برای مسافران هتل هزینه دارد یعنی حدود ۲۶۰ میلیون تومان.

این سرویس در سال ۲۰۱۷ ساخته شد و ساخت آن ۳ میلیون و ۷۰۰ هزار دلار برای رئیس هتل هزینه برداشت چراکه تمام مواد و کالا‌های استفاده شده در آن از بهترین کیفیت‌های روز دنیا هستند.

۲. حمام چهار فصل در هاوایی

این حمام فضای فوق العاده باز و زیبایی دارد که برای چهار فصل شهر هوایی طراحی شده است یعنی شما حتی در فصل زمستان هم می‌توانید از این حمام که در فضای جنگل قرار دارد استفاده کنید. این سرویس در سال ۲۰۱۳ بیش از ۱۳ میلیون دلار هزینه برداشت تا ساخته شود.

۳. هتل ۱۳ چین

این حمام لاکچری هم جزو گران‌ترین حمام‌های ساخته شدن در جهان شناخته می‌شود که در یک هتل در چین به نام ۱۳ قرار دارد. دوش باران شیشه‌ای رنگی، وان مرمر مستقل و شمعدان‌های طلاکاری شدن از دلایلی هستند که ساخت آن را تا ۵ میلیون دلار بالا برده است.

۴. مجموعه ویلا‌های XXII Carat

این مجموعه ویلا در کشور امارات بسیار معروف و مخصوص افراد میلیارد است به طوری که فقط برای سنگ وان این حمام بیش از یک میلیون دلار هزینه شده است یعنی حدود ۲۴ میلیارد تومان.

۵. حمام یا آکواریم؟

افرادی که در سفر‌های خود هزینه‌های بسیار زیادی پرداخت می‌کنند، قطعا با حمام آکواریم آشنا هستند.

علاوه بر اینکه از محصولات بسیار خوبی در طراحی و ساخت این سرویس استفاده شده است، تمامی ماهی‌هایی که در این آکواریم نگه داری می‌شوند از انوع خاص هستند.

در سال ۲۰۱۹ برای ساخت این مجموعه ۶ میلیون دلار هزینه شده است.